Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci stanęli koło dyskotek. Wpadło 25 kierowców

Utworzony przez Qdevorić, 5 października 2014 r. o 19:04 Powrót do artykułu
...a ilu uciekło "po polnych drogach" , bo mieli CB Radyjko? -i nie dali się złapać...
No tak CB czyli " wieś się bawi na całego" he he  :D  Czym starszy złom, tym większa antena CB  :D  W Niemczech , Danii, Szwecji , Norwegi , Belgii nie widziałem anten z CB  W Warszawie już wstydzą się bujać z anteną. No ale u nas na wschodzie wieśniaki to preferują :D  Nigdy nie zauważyłem anteny CB w autach wyższej klasy, i autach drogich a w tanich badziewach , zespawanych  z kilku mnoży się to gówno. Jak już napisałem " Wieś się bawi na całego" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cb radio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak CB czyli " wieś się bawi na całego" he he  :D  Czym starszy złom, tym większa antena CB  :D  W Niemczech , Danii, Szwecji , Norwegi , Belgii nie widziałem anten z CB  W Warszawie już wstydzą się bujać z anteną. No ale u nas na wschodzie wieśniaki to preferują :D  Nigdy nie zauważyłem anteny CB w autach wyższej klasy, i autach drogich a w tanich badziewach , zespawanych  z kilku mnoży się to gówno. Jak już napisałem " Wieś się bawi na całego" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
No ale widzisz Bucu ze u nas to i PALY maja CB w tych nieoznakowanuch,no coz,taki mamy kraj,kraj Qurwy,zyda i komunisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...